Реклама
Рейтинг: 4.506 голосов
Вульностимулин

Средняя цена в аптеках

ВУЛЬНОСТИМУЛИН КРЕМ ДЛЯ НАРУЖНОГО ПРИМЕНЕНИЯ
крем 20 г    92.18 грн.
крем 50 г    155.54 грн.

Инструкция по применению

Внимание! Информация предоставляется исключительно для ознакомления. Даная инструкция не должна использоватся как руководство к самолечению. Необходимость назначения, способы и дозы применения препарата определяются исключительно лечащим врачом.

Загальна характеристика

Засіб, що прискорює загоєння ран.

Склад: Водний екстракт зародків пшениці, коріандро-вова олія, лавандовова олія, феноксіетанол, по-ліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1500, поліетиленгліколь 4000, густий парафін, цетил-стеариловий спирт, гліцерол, сорбітол, очищена вода.

Фармакологічні властивості

Вульностимулін застосовується у дорослих та дітей усіх вікових категорій для нанесення на поверхню відкритих, вологих або інфікованих вологих ран (наприклад, післяопераційні рани, опіки І-ІІ ступеню, язви гомілки різноманітного походження, ерозії, порізи, тріщини, садна, подряпини). Завдяки комплексному складу при нанесенні на шкіру Вульностимулін має здатність покращувати загоєння та епітелізацію ран. Водний екстракт зародків пшениці, що входить до складу Вульности-муліну, виявляє також протизапальну дію. Завдяки ліпофільній основі засобу, він попереджає присихання перев\\\\\\\\\\\'язувального матеріалу до поверхні рани.

Застосування

Вульностимулін слід наносити 1-2 рази на день-безпосередньо на уражену ділянку шкіри, яку попередньо очищують стерильною рідиною, розчином перекису водню або фізіологічним розчином. Рекомендується рівномірно нанести тонкий шар крему Вульностимулін на рану та на область навколо рани. У випадку необхідності накладання пов\\\\\\\\\\\'язки їїслід робити із повітропроникних перев\\\\\\\\\\\'язочних матеріалів, щоб уникнути накопичення тепла та забезпечити вентиляцію. При кожній наступній зміні пов\\\\\\\\\\\'язки та повторному нанесенні Вульностимуліну слід звернути увагу на те, що область рани має бути очищено та продезінфіковано, як описано вище. Тривалість застосування залежить від характеру та площі ураження і продовжується, як правило,до 3 тижнів.

Особливості застосування

Вульностимулін може використовуватись у дорослих та дітей без вікових обмежень. Використовувати Вульностимулін згідно з рекомендаціями у листку-вкладишу. Якщо Ви використали занадто велику кількість Вульностимуліну, Ви можете в подальшому продовжити застосування у рекомендованих дозах - негативних наслідків не очікується. Якщо Ви змушені припинити застосування Вульностимуліну до повного загоєння та зникнення симптомів, Ви можете зашкодити успіху лікування. Проконсультуйтесь зі своїм лікарем або фармацевтом, перш ніж припинити використання Вульностимуліну.

Вагітність та лактація:

Перед початком використання Вульностимуліну зверніться за порадою до свого лікаря або фармацевта. Враховуючи природний склад засобу, протипоказань щодо застосування у період вагітності та лактації немає.

Застереження щодо застосування

Вульностимулін не слід використовувати у випадку наявної надмірною чутливості до будь-якого з компонентів, що містяться у кремі. У випадку помилкового заковтування великої кількості засобу слід зробити промивання шлунку. Не використовуйте після терміну, зазначеному на упаковці та на тюбику. Дата закінчення терміну придатності - це останній день зазначеного місяця.

Загальні відомості про продукт

Особливості зберігання: Засіб слід зберігати протягом 5 років при температурі не вище 25 °С.

Вигляд та вміст упаковки: Вульностимулін - це крем білуватого кольору у тубі по 20,50 та 100 г.

Производитель. Фармацевтическая компания "Дермафарм АГ".

Местонахождение. 01024, Украина, г. Киев, пер. К.Гордиенко, 2-А.

Сайт. www.dermapharm.com.ua

Данный материал изложен в свободной форме на основании официальной инструкции по медицинскому применению препарата.

Реклама

Добавить отзыв