Реклама
Рейтинг: 4.606 голосов
Супрагістим

Средняя цена в аптеках

Цены на продукт не найдены

Инструкция по применению

Внимание! Информация предоставляется исключительно для ознакомления. Даная инструкция не должна использоватся как руководство к самолечению. Необходимость назначения, способы и дозы применения препарата определяются исключительно лечащим врачом.

Загальна характеристика

Міжнародна та хімічна назви: Chloropyramine; N, N-диметил-N-(n-хлоробензил)- N"-(2-піридил)етилендіаміна гідрохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.
склад: 1 мл розчину містить хлоропіраміну гідрохлориду (в перерахуванні на 100 % безводну речовину) 0,02 г;

допоміжні речовини: вода для ін"єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін"єкцій 2 %.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Заміщені етилендіаміни. Код АТС R06AC03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Блокатор (Блокаторы - лекарства, которые, взаимодействуя с рецепторами, тормозят действие агониста) Н1-гістамінових рецепторів; похідне етилендіаміну. Попереджає розвиток і полегшує перебіг алергічних реакцій. Крім протиалергічної, виявляє седативну і виражену протизудну дії. Має периферичну антихолінергічну активність, помірні спазмолітичні властивості.

Фармакокінетика. Терапевтичний рівень концентрації зберігається 4-6 годин. Рівномірно розподіляється в органах і тканинах, проникає через гематоенцефалічний бар"єр. Інтенсивно метаболізуєтся в печінці. Виводиться нирками і через кишечник.
Показання для застосування. Призначають при алергічних захворюваннях (у т.ч. кропивниця, сироваткова хвороба, сінна гарячка, риніт, кон"юнктивіт, ангіоневротичний набряк; шкірних захворюваннях у т.ч. нейродерміт, контактні дерматити і токсикодермії); алергії при прийомі лікарських засобів; бронхіальній астмі легкого перебігу (у складі комплексної терапії).

Спосіб застосування і дози

При тяжких і гострих випадках алергічних і анафілактичних реакцій Супрагістим-Дарниця вводять внутрішньовенно, потім внутрішньом"язово. Дорослим вводять препарат внутрішньовенно або внутрішньом"язово по 1-2 мл розчину (20-40 мг хлоропіраміну гідрохлориду). Початкова доза Супрагістиму-Дарниця для дітей у віці від 1 місяця до 1 року складає 0,1 мл до 0,25 мл розчину (2-5 мг хлоропіраміну гідрохлориду); від 1 року до 6 років - 0,5 мл розчину (10 мг хлоропіраміну гідрохлориду); від 6 до 14 років - 0,5-1 мл розчину (10-20 мг хлоропіраміну гідрохлориду). Подальша терапія (Терапия - 1. Область медицины, изучающая внутренние болезни, одна из древнейших и основных врачебных специальностей. 2. Часть слова или словосочетания, используемая для обозначения вида лечения (кислородная терапия\; гемотерапия – лечение препаратами крови)) та/або збільшення дози в значному ступеню визначається наявністю побічних ефектів. Максимальна добова доза складає 2 мг/кг маси тіла.
Курс лікування - від 1 до 14 днів. В окремих випадках курс лікування встановлюють індивідуально (від 1 до 28 днів).

Побічна дія

Можливі сонливість, запаморочення, порушення координації. З боку травної системи: сухість у роті, нудота.

Протипоказання

Глаукома; доброякісна гіперплазія передміхурової залози; затримка сечовипускання; виразкова хвороба шлунка у фазі загострення; одночасний прийом інгібіторів МАО; вагітність; період лактації; не застосовують дітям до 1 місяця; підвищена чутливість до компонентів препарату, до інших похідних етилендіаміну.

Передозування

Симптоми. У дітей - збудження, занепокоєння, галюцинації, атаксія (Атаксия - нарушение координации движений. Проявляется нарушением равновесия при стоянии (статическая атаксия) и собственно расстройством координации движений (динамическая атаксия)), атетоз, судороги, мідріаз і нерухомість зіниць, гіперемія шкіри обличчя, гіпертермія, а потім - судинний колапс, кома. У дорослих - загальмованість, депресія, психомоторне порушення, судороги; рідко - гіпертермія і гіперемія шкірних покривів; потім - кома.
Лікування. За показаннями - протисудомні засоби, штучна вентиляція легень і інші реанімаційні заходи.

Особливості застосування

У період застосування Супрагістиму-Дарниця вживання алкоголю забороняється. Дітям варто призначати препарат з обережністю через підвищену чутливість цієї категорії хворих до антигістаміних препаратів. У початковому, індивідуально обумовленому періоді застосування Супрагістиму-Дарниця не дозволяється управляти транспортними засобами і займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають швидкості психомоторних реакцій. У процесі подальшого лікування ступінь обмеження визначають в залежності від індивідуальної переносимості препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні потенціює ефекти засобів для наркозу (Наркоз - искусственно вызываемый глубокий сон с потерей сознания и болевой чувствительности. Применяют с целью обезболивания при операциях), снотворних, седативних препаратів, а також опіоїдних анальгетиків і місцевих анестетиків.
При одночасному застосуванні Супрагістиму-Дарниця і кофеїну або фенаміну відзначається зменшення або усунення пригнічуючої дії Супрагістиму-Дарниця на центральну нервову систему. Для попередження або усунення пригнічуючої дії Супрагістиму-Дарниця на центральну нервову систему його можна застосовувати в сполученні з препаратами кофеїну або фенаміном.
У результаті сумісного застосування з трициклічними антидепресантами можливе посилення М-холіноблокуючої дії, а також пригнічуючої дії на центральну нервову систему.

Загальні відомості про продукт

Умови і термін збереження. Зберігають у захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 8° до 25°С. Термін придатності 2 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 1 мл в ампулі. По 5 або 10 ампул в упаковці.

Производитель. ЗАО "Фармацевтическая фирма "Дарница".

Местонахождение. 02093, Украина, г. Киев, ул. Бориспольская, 13.

Сайт. www.darnitsa.ua

Данный материал изложен в свободной форме на основании официальной инструкции по медицинскому применению препарата.

Реклама

Добавить отзыв