Реклама
Рейтинг: 3.867 голосов
Ф-гель

Средняя цена в аптеках

Ф-ГЕЛЬ®
гель 25 мг/г туба 30 г, №1    32.78 грн.

Инструкция по применению

Внимание! Информация предоставляется исключительно для ознакомления. Даная инструкция не должна использоватся как руководство к самолечению. Необходимость назначения, способы и дозы применения препарата определяются исключительно лечащим врачом.

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: кетопрофен; 2-(3-бензоїлфеніл)-пропіонова кислота;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний майже прозорий гель зі специфічним запахом;

склад: 1 г гелю містить кетопрофену 0,025 г;

допоміжні речовини: карбомер-940 або карбомер 980NF, олія, лавандова, олія неролієва, спирт етиловий 96%, ніпагін, трометамол, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакологічна група

М02А А10. Засоби, що застосовують місцево при суглобовому та м"язовому болю. Нестероїдні протизапальні препарати для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості

Препарат виявляє протизапальну, знеболювальну та антиагрегаційну дію. Механізм дії обумовлений інгібуванням синтезу простагландинів на рівні циклооксигенази-1, пригніченням синтезу лейкотрієнів, антибрадикініновою активністю, стабілізацією лізосомальних мембран, зниженням активності нейтрофілів.

Фармакокінетика. При нанесенні гелю спостерігається повільне поступове черезшкірне всмоктування кетопрофену, що забезпечує підтримання його концентрації у межах терапевтичного рівня протягом тривалого часу. Кетопрофен добре проникає у синовіальну-рідину і сполучну тканину.
Фармакокінетичні властивості кетопрофену при нашкірних аплікаціях Ф-гелю дозволяють досягти терапевтичного ефекту без вираженої системної дії.

Показання для застосування

Ревматоїдний артрит (у початкових стадіях запального процесу без різких змін у суглобах), анкілозуючий спондилоартрит, гострі подагричні, травматичні та інфекційні артрити, остеоартрози, бурсити, тендовагініти, радикуліти, невралгії, міалгії, флебіти, перифлебіти, лімфангіт, травми м"яких тканин та опорно-рухового апарату (удари, розтягнення, вивихи, пошкодження меніску та ін.).

Спосіб застосування та дози

Гель наносять, видавлюючи з туби близько 5 см або більше (в залежності від величини поверхні хворобливої ділянки), 1-2 рази на добу рівномірним тонким шаром на уражену ділянку, злегка втираючи у шкіру до повного всмоктування препарату. Тривалість курсу лікування - до 3 тижнів.

побічна дія

Можливі гіперемія, відчуття жару або поколювання у місці нанесення препарату.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до кетопрофену або інших компонентів препарату, мокнучі дерматози, екзема, інфіковані рани, вагітність та період лактації у жінок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

На даний час взаємодії Ф-гелю при нашкірному застосуванні з іншими лікарськими препаратами не описано.

Передозування

При перевищенні рекомендованих доз можливі загальнорезорбтивні побічні явища, характерні для кетопрофену: печія, нудота, неприємні відчуття у епігастральній області, головний біль, запаморочення.

Особливості застосування

Слід запобігати попаданню гелю на відкриті ранові ділянки, а також в очі та на слизові оболонки. З метою підвищення ефективності терапії можливе застосування оклюзійних пов"язок.

Загальні відомості про продукт

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 °С. Термін придатності - 2 роки.

умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 30 г у алюмінієві туби.

Производитель. ЗАО "Фармацевтическая фирма "Дарница".

Местонахождение. 02093, Украина, г. Киев, ул. Бориспольская, 13.

Сайт. www.darnitsa.ua

Данный материал изложен в свободной форме на основании официальной инструкции по медицинскому применению препарата.

Реклама

Добавить отзыв